Search billions of records on Ancestry.com
   

Back to Main Page

 

H. Grady Spruce
1966 "TIPI" High School Annual
Dallas, Dallas County, Texas

(Contributed by Jo Autrey)
jautrey9@home.com
http://freepages.genealogy.rootsweb.com/~jmautrey

http://www.usroots.com/~jmautrey/bowie/bowie.htm


H. GRADY SPRUCE HIGH SCHOOL, 1966

Activities
1965 Homecoming

     Arlene Hunt, a Senior, reigned as Queen over the 1965 Homecoming celebration held on Friday, October 15. Accompanying her were Elizabeth Hendrix, 1st runner-up, and Sue Wood, second runner-up. The Queen and her runners-up were derived by popular vote from a choice of nine candidates, three girls from each classification. The girls were escorted onto Pleasant Grove Field by Mike Dunagan and Doug Stanglin. Here, during the halftime, Arlene was crowned by Mr. Fite and last year's queen, Beletta Culp. After the game with Hillcrest, a dance was held in the girl's gym in honor of the Queen and her Court.

Fall Activities Dance
The termination of football season resulted in the crowning of "Miss Apache," Elizabeth Hendrix, at the annual Fall Activities Dance. As a result of the candy selling contest, five finalists were named and a $50 certificate was awarded to Liz. The Queen and 1st runner-up, Nancy Prine, were chosen by popular vote.

Valentine Court
King and Queen - Pat Murphy and Arlene Hunt
Duke and Duchess - Mike Higgins and Pam Clark
Prince and Princess - Steve Wade and Betty Herrin

Seniors: Nancy Prine and Wayne Gilcrease; Sue Wood and Richard Blackwood; Linda Wilson and Randy Martin

Juniors: Cheryl Lane and Richard Mitchell
Pam Messimer
Wayne Smith
Linda Hulsey
Alan Baker
Linda Dodson

Sophomores: Nancy Blades and Mike Flynn
Sherry Sloan and Jimmy Gaddis
Sandra York and Mike Higgins

High Honor Graduates
Valedictorian: Carol Owens, Doug Stanglin, Iva Walton
Salutatorian: Regena Walker Wanda Allen, Mary Bernal, Mary Crabtree, Mike Dunagan, Emily Faneros, Sandra Golden, Cheryl Goodman, Anita Gossett, Glenda Hubacek, Sandy Jenkins, Sharon Jones, Patsy Kinney, Sandra Lawhorn, Patsy Lybrand, Sharon Mitchell, Betty Moss, Glenda Neal, Linda Neal, Linda Posey, Brenda Sikes

Miss H.G.S. 1966, Serena McKinney
Donna Davis, First Alternative
Iva Walton, Second Alternative

Miss H.G.S. Candidates and Their Escorts:
Karen Thomas, Richard Mitchell; Pam Messimer, Bill Carter; Nancy Blades, Leslie Booker; Nancy Prine, Claude Couch; Mary Bernal, Rex Lewis; Erestine Kubala, Bill McCormick; Mollie Burton, James Easely; Sharon Mitchell, Previous Miss H.G.S.; Sonja Tucker, Donald Greenlee; Judy Hennessey, Mike Rich; Nancy Golden, Danny Stovall; Glenda Hubacek, Fred Poldrugach; Peggy Page, Mike Dunagan; Carol Owens, Jerry Vogel; Jere' Bishop, Gary Travis; Phyllis Vines, Don Whitman; Sharon Jones, David Billingsly; Sandra Taylor, Ronnie Davis; Patsy Lybrand, Charles Carter; Wanda Lemonds, Gary Ausburn; Linda Posey, Mark Baker; Susie Eggerman, Sammy Charlton; Dona Davis, 1st Alternate, Wayne Grady; Serena McKinney, Miss H.G.S., David Sullins; Iva Walton, 2nd Alternate, Barney McKamy; Glenda Neal, Wayne Smith; Frankie Horne, Randy Martin; Linda Neal, Richard Blackwood; Mayo Talley, Richard Maddox; Kay Parther, Johnnie Davidson.

 

Faculty

Principal, Perry W. Fite
Assistant Principal, George W. Reid
Counselor, Elizabeth Lockhart
Dean, Carol Presley
Counselor, Edwin Brown

Office Staff:
Dorothy Moore, Secretary, Jean Renner, I.B.M.; Virginia Allison, Clerk; Vivian Southwell, Recorder; Joy Reagan, Clerk; Cathryn Van Sweden, Secretary; Doris Weeks, Clerk

Business Education: Barbara Betty, Patricia Browning, Douglas Crenshaw, Warren D. Gauntt, Edna P. Newport, Georgann Rice

Art: Roseann Marks
Homemaking, Julia Cline, Jean Fortune, Delores Guillouid, Linda Levine

Math: Allen Christian, Orville Correll, Robert Rudge, Linda Gray, Robet Hames, Paul Porter, Ruby Taylor, Judy Sample

Language Arts: Jean Ann Black, Jessie Brock, Dianne Dudney, Julia Gensler, Charles Johnson, Doris Kemp, Robert Kittrell, Eunice Larkin, Grace Stubbs,

Speech: Janet Gerard, Colleen Lloyd

Social Studies: Nelson Berry, Leo Burkhalter, Curtis Byrd, Kyle Etheredge, Bobby Ewell, Dennis Hilton, Will Lowrance, Joe Pasqua, Bynum Smith, William Stewart, Bobbie Taylor, Omer Tobias, Larry Wilburn

 

Organizations

Student Council
Executive Council
Doug STANGLIN, Mike DUNAGAN, parliamentarian Molle BURTON, Ron WILLIAMS, 1st vice-president; Ernestine KUBALA; Doug HIX, president; Mr. Reid, sponsor; Mary CRABTREE; Arlene HUNT, Treasurer; Donna Davis, 2nd vice-president.

Sonja TUCKER, Janet WURZ, Linda CANADY, Donna ORR, Jane GILBERT, Kathy HENSON, Linda MORGAN, Sandra TAYLOR, James STEGAL, Mamie NIX, Jerry VOGEL, Ellen POGUE, Joette GUSTOVICH, Bobby OWENS, Wanda CROSSLAND, Wanda LeMONDS, Cathy SHOEMAKER, Sharon MITCHELL, Frankie HORNE, Mary ADAMS, Carol OWENS, Linda WILSON, Paul GOODWIN, Elizabeth HENDRIX, Linda BLYSTONE, Janet FARMER, Linda WILES, Paul GIST, Wanda MITCHELL, Peggy ZUMBAUM, Sharon HODGES, Judy SPRINGER, REBEKAH AYRES, Nancy BLADES, Shirley STALEY, Shirley PRICE, Pam CLARK, Wanda HAMMOND, Mary Lou DIDEN, Cherryl FRENCH, Linda PILAND, Linda GRIFFIN, Sandra DAVIS, Greg HERRING, Wendell DOCKRAY, David STEVENSON, Benny NORWOOD, Jimmy GADDIS, Mike FLYNN, Jimmy WILLIAMS

National Honor Society
President: Doug STAGLIN, Vice-President:  Mike DUNAGAN, Secretary: Patsy LYBRANDT, Treasurer: Judy HENNESSEY; Sponsor: Mrs. LARKIN
Linda BOWMAN, Mollie BURTON, Bill CARTER, Mary CRABTREE, Emily FANEROS, Janet FARMER, Cheryl GOODMAN, Nancy HUFFMAN, Frankie HORNE, Glenda HUBACEK, Arlene HUNT, Sharon JONES, Sandra LAWHORN, Wanda LeMONDS, Rex LEWIS, Sharon MITCHELL, Linda NEAL, Carol OWENS, Larry POGUE, Linda POSEY, Brenda SIKES, Regena WALKER, Wanda BALTZ, Sharon BEENE, David BILLINGSLY, Linda CANDY, Deborah CARVER,Linda CHAMBERS, Paula DAWSON, Bob DURST, Roman ECKOLS, Susie EGGERMAN, Mary Ann ENGLAND, Linda FAGAN, Janette GIBBS, Donald GREENLEE, Jeanie GROOM, Steve HORTON, Loyce JOHNSON, James JONES, Pat JONES, Joanna KIRK, Scott LEWIS, James Mayo, Carla McCAFFITY, Mike McALEER, Ellen McFALL, Letha McGLAUN, Barney McKAMY, Serena McKINNEY, Linda McLERRAN, Pam MESSIMER, Richard MITCHELL, Janie MYERS, Diana NULISCH, Donna ORR, Kay PRATHER, Lynn ROBINSON, Mike ROBINSON, Johnny SEWELL, Lynn SHARP, Lois SIKES, Linda SOUTHErLAND, Pat SPRINGER, Larry STARKEY, Steve SUTTON, Karen THOMAS, Sonja TUCKER, Richard WHITFILL, Carol WURZ, Janet WURZ, Jerry VOGEL, Mary ADAMS, Sue ALLEN, Joe ARCE, Judy BOONE, Rebecca CROSSKNO, Brenda DAVIS, Donna DAVIS, Linda DUNCAN, Paul ENRIQUEZ, Sandra GOLDEN, Anita GOSSETT, Beverly GRESESER, Sandy JENKINS, Ava JOE, Patsy KINNEY, Ernestine KUBALA, Brenda LANGFORD, Jimmy LAWSON, Mary LEMON, Anita LOW, Laura McFall, Craig McVEY, Wanda MITCHELL, Betty MOSS, Rhonda MOSS, Kathy NEWBY, Joyce NORRIS, Virginia NOTTINGHAM, Bobby ODOM, Larry OLSON, Joyce PALMORE, Barbara PHILLIPS, Winston PUCKETT, Glenda READ, Gayla REIL, Bonnie RYKER, Terry SPIVEY, Mary SPRINGER, Mike TAYLOR, Ruther TERRELL, Gary TRAVIS

Quill and Scroll
Ella McFALL, David BILLINGSLY, Mary Ann ENGLAND, Judy ROWDEN, Charles WALKER, Pat JONES, Brenda SIKES, Mike DUNAGAN, Wanda LeMONDS, Paul ENRIQUEZ, Glenda NEAL, Sonja TUCKER, Carla McCAFFITY, Pam MESSIMER, Susie EGGERMAN, Janie MYERS, Karen THOMAS, Douglas STANGLIN, Carol OWENS, Vicki VENABLE, Donna DAVIS, Mollie BURTON, Gary HARLOW 

Mu Alpha Theta
Officers: Jerry VOGEL, Vice-President; Ernestine KUBALA, Treasurer; Patsy LYBRAND, Secretary; Bill CARTER, President
Sponsor, Mr. Paul PORTER
Bobby ODOM, Marlin DEAVER, Carol CRAWFORD, Pauline BELTZ, Carol OWENS, Mollie BURTON, Gary TRAVIS, Pat MURPHY,Barry PAYNE, David BILLINGSLY, Johnny SEWELL, Mary ENGLAND, Donnie GREENLEE, Dennis CAVE, Paul POGUE

Chapel Club
Linda DUNCAN, President; Sonja TUCKER, Secretary; Programs, Wanda LeMONDS
Sponsor, Mrs. LLOYD
Linda DUNCAN, Miss Lister, Craig McVEY, Wanda LeMONDS, Beverly GRAESER, Sonja TUCKER, Susie EGGERMAN, Gary AUSBORN, Glenda HUBACEK, Mollie BURTON, Jerry VOGEL, Mike DUNAGAN

Cue and Curtain Club
Linda MURPHY, Donna DAVIS, Yvonne HANEY, David DAVIS, David BILLINGSLY, Mollie BURTON, Mary Ann ENGLAND, Glenda NEAL, Linda SOUTHERLAND, Mary LEMOND, Linda NEAL, Judy ROWDEN, Iva WALTON, Brenda SIKES, Tim SCHMIDT, Jerry VOGEL

Key Club
Officers: Rich CHRISTY, Treasurer; Doug STANGLIN, Vice President; Doug HIX, President; Bobby OWENS, Secretary; Paul GOODWIN, Parliamentarian
Joe COLE, Doug STANGLIN, DOUG HIX, Rex LEWIS, Mike DUNAAN, Paul ENRIQUEZ, James EASLEY, Johnnie DAVIDSON, Ron WILLIAMS, James STEGALL, Roman ECKOLS, Johnny SEWELL, Terry COMBS, Rick CHRISTY, Davey MOORE, Bobby OWENS, David SULLINS, Bill ELLIOTT

The Sundancers
Officers: Brenda LANGFORD, Captain; Donna DAVIS, Lieutenant; Kathy LEE, Lieutentant; Carol OWENS, Lieutenant; Managers: Phyllie THOMAS, Judy GASTON, Peggy McCLELLAN; Miss Mary PICKENS, Sponsor
Mary Adams, Sarah ADAMS, Beverly BARTLETT, Sharon BEENE, Jere' BISHOP, Theresa BYRD, Rickie CALLOWAY, Charlotte CLIFTON,  Nancy COKER, Sharon CROCKER, Fay DANIELS, Linda DODSON, Pam DOUGLAS, Marsha ELLIS, Linda FAGAN, Janet FARMER,  Mary FULLER, Gloria GARCIA, Jeanette GOODMAN, Anita GOSSETT, Ruthie GRIFFIN, Yvonne HANEY, Judy HENNESSEY, Kanty HENSON,  Betty HERRIN, Jane HOPKINS, Franke HONER, Linda HULSEY,  Arlene HUNT, Beverly KIDWELL, Patsy LYBRAND, Janice McCARLEY, Serena McKINNEY, Linda MITCHELL, Linda MORGAN, Janie MYERS, Sharon NICHOLS, Regina NORRIS, Betty PAGE, RITA PEARCY, Linda POSEY, Dottie PRATLEY, Nancy PRINE, Kathy RAGSDALE, Theresa REDDING, Jackie ROBINSON, Lynn SHARP, Brenda SMITH, Phyllis SMITH, Mary SPRINGER, Pat SPRINGER, Linda WILSON, Sue WOOD, Carol WURZ, Janet WURZ

 

Personalities

Most Beautiful, Most Handsome
Sharon Mitchell, Wayne Grady
Mr. and Mrs. Personality: Arlene Hunt, Charles Carter
Most Dependable: Carol Owens, Doug Stanglin
Homecoming Queen: Arlene Hunt
Best All-Around Juniors: Rita Pearcy, Alan Baker
Best All-Around Sophomores: Nancy Blades, Jimmy Gaddis
Who's Who:
Art-James Easley, Athletics-Charles Carter, Band-Pat Conger, Business, Laura McFall, Chorus-Ernestine Kubala, D.E.-Mike Farmer, Drama-Donna Davis, Drill-Brenda Langford, English-Lynn Robinson, French-Bob Durst, Debate-Mike Dunagan, Homemaking-Pat Springer, Social Studies-Glenda Hubacek, Math-Patsy Lybrand, J.C.T.C.-Janet Langford, V.O.E.-Wanda Allen, I.C.T.-Nita Barnes; Journalism-Paul Enriquez, Latin-David Stevenson, N.D.C.C.-Danny Stovall, Spanish-Sandra Lawhorn, Woodwork- Charles Lasater, Drafting & Plastics-Dennis Norrell, Metal Shop & Power Mechanics- Billy Lackey

 

Sports

Apache Football Team
Coaches:
Head Coach: Joe Pasqua
William Stewart, Lloyd Pate, Bobby Ewell

Student Trainer: Bill LACEY
Managers: Harry SEWELL, Johnny DAVIDSON
Gary COON, Jerry DAY, Steve MILLER

Steve WADE, Carol ORTON, Danny ALLEN, Grady TUCKER
Duane SEABOLT, James EASLEY, Billy STARRITT, Jimmy GADDIS
Randy MARTIN, Johnny BROWN, Roger JACKSON, Mike HIGGINS
Phil FAGAN, Wayne SMITH, Wayne GILCREASE, Roger BLACKWOOD, Harry SEWELL, Marlin WILLIAMS, Gary DAVIDSON, Dougas HIX
Rex LEWIS, Chris MILLER, Terry STEVENS, Steve CARGILL
James BAKER, Danny EASLEY, Mark BAKER, Ronnie CAPEHART
David FULLER, Alan BAKER, Richard MITCHELL, Willie ROUSE
Jimmy ROWE, Paul GOODWIN, Mike MURPHY, Richard FORTNER, Charles PITTMAN, Tommy McCAIN, Billy FAHEY, Charles CARTER.

"B" Team
Johnny SMITH, Steve LOW, Dennis CARROLL
Dennis GREENWOOD, Gary GILBERT, Kenneth WRIGHT
Rodney BOWLING, Ronnie HOOPS, Roger BRYANT, Jack JASPER, Charles SHOTWELL, Laryy GLOSSUP, Jimmy PEARSON
Denny PHILLIPS, Earl CLIFTON, Glenn DOUGHTERY
Larry FORMAN, Fred POLDRUGACH, Donald PETTON
Fred O'CONNER, Henry SEALY, Billy FINCANNON, Randy WILKEY
Mike McALEER, Randall YOUNG, Royce JAMES, David TARVER
Bob HARIS, David SULLINS, Kenneth PETERS, Mike HARTLEY
Bobby MARSHALL, Richard CREED, Larry STARKEY
Benny NORWOOD, Glen SIKES

Basketball Team

Coach:  Bryant SMITH
Tony BRYANT, Marlin WILLIAMS, Wade SAMPLES
Danny JOHNSON, Doyle LAWSON, Larry PARKS
Mike FLANIGAN, Doug STANGLIN, Renaldo LOPEZ
Darrell ALLEN, Danny EASLEY|
Billy WHITTINGTON, Bill LACEY

Baseball

Larry DAUGHTERY, Richard MITCHELL, Steve CARGILL
Danny BOLES, Kenneth McCAULEY, Tony BRYANT
Tommy McCAIN, Paul GOODWIN, Richard CREED
Mark BAKER, Donald PETTON, Alan BAKER
Wade SAMPLES, Jimmy GADDIS, Danny JOHNSON
Steve WADE, Billy STARRITT,  Larry PARKS

"B" Baseball Team
Anthony CHAMNIS, Lawrence DIGBY, Benny NORWOOD
Gary DAVIDSON, Robert COLE, Mike HARTLEY, Mike HIGGINS
Jerry DAY, Bobby MARSHALL, Gary GILBERT, Mike FLYNN
Ronnie DAVIS, Roger BRYANT, Kenneth JOE
Billy WHITTINGTON, Henry SEALEY

Track Team
Coach: Robbie TAYLOR
Managers:  Harry SEWELL, Steve MILLER
Ken PARK, Claude COUCH, Duane SEABOLT
Richard BLACKWOOD, Wayne GILCREASE, David SULLINS
Steve MANDRELL, Bob HARRIS, Marlin WILLIAMS
Robert ORGERS, Randy MARTIN, Mike MURPHY
Charels PITMAN, Fred POLDRUGACH, Bob DURST
David FULLER, Jimmy ROWE

Golf Team
Coach BLAIR
Danny YEAER, Henry RODRIQUEZ, Len HuRLEY, John LAUN,
Terry LONGSHORE, David WESTER, Ken NICHOLS
Walter ASHWOOD, Ronnie PETERS, Tommy QUINN

Tennis Team
Gail WILLIAMS, Shirley STALEY, Barbara Anderson
Debbie TURNEY, Margaret CARROLL, Christine STRAIN
Ernestine KUBALA, Patty LANE, Sue ALLEN, Joe GARCIA
Ron COX, Pat LaCOUR, George HALL, Barbara ARMSTRONG
Sherry FLANAGAN, Danny DUGGAN, Lynda SHARVER
John WATKINS, Bill ELLIOTT, Joyce BRYANT, Jeff HICKMAN

 

Senior Class

"A"
Sue ADAIR, Mary ADAMS, Shirley ALFORD, Darrel ALLEN, Diana ALLEN, Michael Danny ALLEN, Alma Sue ALLEN, Tommy ALLEN, Wanda ALLEN, Karen ANDERS, Barbara ANDERSON, Leonard ANDERSON, Jose' M. ARCE, David ARMSTRONG, Gary ASHLEY, Judy ASHLEY, Janet AUSTIN, James AUTREY, 

"B"
Donna BABB, Mark BAKER, Connie BANNENBERG, Carol BARNES, Donna Curtis BARNES, Beverly BARTLETT, Judy BASS, Sheila BAUGUS, Eugene BEARDEN, Dennis BELL, Larry BELL, Sallye Ann BELL, William BELLAMY, Pauline BELTZ, Martha BENNETT, Mary Frances BERNAL, Gary BINGHAM, Eddie BINGHAM, Jere' BISHOP, Sue BLACK, Richard BLACKWOOD, Linda BLYSTONE, Danny BOLES, Eddie BOLES, Judy BOONE, Douglas BOWLING, Linda BOWMAN, Kenneth BRAY, Johnny BROWN, Linda BROWNING, Mamie BURFORD, Dorothy Faye BURGAMY, Wilbur BURKETT, Mike BURNETT, Kay BURNS, Thomas BURNS, Archie Dan BURTON, Mollie BURTON, Teresa Ann BUSSELL, Edie BYERS

"C"
Gary CALDER, Jimmy CAMPBELL, Linda CANTRELL, Ronnie CARPENTER, Margaret Frances CARROLL, Bill CARTER, Brenda Mae CARTER, Charles CARTER, Mary CAWTHON, Sharon Outlaw CHANDLER, Charles CHAPMAN, Sammy CHARLToN, Jodene CLARK, Mickey N. CLARK, Phyllis Ramsey COCHRAN, Charles COLE, Joe COLE, Pat CONGER, Ross CONTRERAS, Gary COON, Norma COOPER, Claude COUCH, Frances COX, Mary CRABTREE, Carol CRAWFORD, Thomas CRAWFORD, Linda CROSSLAND, Randy CROUCH, James CUNDIFF, Jerry CURTIS

"D"
Johnnie DAVIDSON, Brenda DAVIS, Donna DAVIS, Kren DAVIS, Line June DAY, Marlin DEAVER, Cindy DECKER, Sharon DeGELIA, Jimmy DeORTIZ, Sharon DOCKRAY, James DUCKWORTH, Gerry DUKE, David DULWORTH, Michael Wayne DUNAGAN, Linda DUNCAN, Avis Struck DURR, Sharon DURST

"E"
Jame "GROVER" EASLEY, Barbara Easter, Glenda EATON, Donna EASTER, Royce ECKOLS, Elaine ELLIS, William ELLIS, Linda Sue EMBRY, Paul ENRIQUEZ, Connie EVANS, Janice EVANS

"F"
Phil FAGAN, Billy FAHEY, Emily FANEROS, Janet FARMER, Larry FARMER, Michael FARMER, Barbara FEAGIN, Michael FERGUSON, Charles FERRELL, James FISHER, Don FLOYD, Jennie English FORBES, Billy FOSHEr, Glinda SPHALER FOSTER, Donald FREDERICK, Glendine FREE, Dwain FREEMAN, Mary FULLER, Michael FULPS

"G"
Gloria GARCIA, Kathryn GARDNER, Donald Gene GARRETT, Donald Wayne GARVIN, Judy A. GASTON, Patsy GIBSON, Ronald GILCREASE, Wayne GILCREASE, Paul C. GIST, Gale GLANTON, Jessie GLASGOW, Rickey GLOVER, Carolyn GODWIN, Nancy Golden, Sandra GOLDEN, Cheryl GOODMAN, Paul GOODWIN, Donald GORDON, Nancy GORE, Anita Suzanne GOSSETT, Beverly GRAESER, Wayne GRADY, Mike GREENWOOD, Donna Jean GREGORY, Pam BLADES GRIFFIN, Ruthie E. GRIFFIN

"H"
Joyce HADDOCK, Vickie HADDOCK, Shedaria HALE, Darlene HUNT HAMBLETT, Linda HAMMOND, Yvonne HANEY, Gary HARLOW, Mary Lois HARRISON, James HARTHCOCK, James HARTLEY, Annette HASTINS, Ola HAUGHT, Carroll HAYES, Jerry HAYES, Linda HAYES, Elizabeth HENDRIX, Judy Elaine HENNESSEY, Evangelina HERNANDEZ, Claudette HERRON,Manuel HERRON, Alvie NETTICH, Sandra HILL, Gary Lee HIMES, Glenda CREED HINKEL, Glen HIRTH, Darrell HOBBS, Nancy HOFFMAN, Fredna MOORE HOGUE, Deryl W. HOLCOMB, Don HOLCOMB, Earlene HOLMES, Jimmy A. HOLUBAR, Frankie HORNE, Glenda HUBACEK, Doris HUDGENS, Lillian Ann HUGHES, Jerry HUMPHREY, Arlene HUNT, Sherry HUSSONG, Larry HUTTO, Charles HYDE

"I"
Deborah G. ISHAM, Alice KENNEDY IVEY

"J"
John JACOBS, Sand JENKINS, Charles JENNIGAN, Ava Lynn JOE, Judy Kay JOHNSEY, Mary BURNETT JOHNSON, Sharon JOHNSON, Sharon JONES, T. J. JUNELL

"K"
Henry KALAMUS, Pete KELLUM, Johnny E. KEMP, Beverly KIDWELL, Patsy KINNEY, Larry Wayne KNIGHT, Ben Horace KOLACZKOWSKI, Bill KRANTZ, Ernestine KUBALA

"L"
Billy E. LACKEY, Wanda LAFON, Larry LANCASTER, Carl Stephen LAND, Brenda LANGFORD, John Stephenson LAUN, JR., Charles LASATER, Sondra LAWHORN, Doyle LAWSON, Jimmy LAWSON, Patty LAYNE, Kenneth Ray LEACH, Kathryn Jo Lee, Ricky LEE, Mary LEMON, Wanda Faye LeMONDS, Rex LEWIS, Linda KIEBEL, Charles LINDSEY, Billy LONG, Lynda LONG, Anita LOW, Patsy LYBRAND, Jo Marie LYON

"M"
Steve MANDRELL, Judy MARSH, Randy MARTIN, Wayne MAULDIN, Johnny MAXWELL, Diane McCAIN, Janice McCARLEY, Ernest McCASLAND, Peggy McCLELLAN, William Leroy McCORMACK, Harold Wayne McDONALD, Roger McDONALD, Laura McFALL, Sharon McGEHEE, Virgil McMAHEN, Billy McNUTT, Doris McPHERSON, Kenneth McPHERSON, Richard CRAIG McVEY, Ronnie MELTON, Nancy MHOON, Stuart MHOON, Christopher A. MILLER, Delores MINATREA, Laverne MITCHELL, Linda MITCHELL, Sharon Ann MITCHELL, Wanda MITCHELL, Gary MOORE, Mattie MORENO, Linda Jane MORGAN, Lynda Nell MORRIS, Rita Kay MORRIS, Shirley MORRIS, Norman Gene MORRISION, Glenda MORTON, Betty MOSS, Rhonda MOSS, Pat MURPHY, James MURREY, Vicki MURRAY

"N"
Glenda NEAL, Linda NEAL, Judy NELSON, Cathy NEWBY, Ken NICKOLS, Linda Jeannette NIX, Dennis NORRELL, Lynn NORRIS, Virginia NOTTINGHAM

"O"
Paulette Ann ODEN, Bobby ODOM, Paula ODOM, Larry OLSON, Carl ORTON, Carols OWENS

"P"
Peggy Ann PAGE, Joyce PALMORE, Ken PARK, Lind Jo PARKER, Calvin PATE, Mike PATRICK, Linda Kay PEARCY, Connie PENDLETON, Ronnie Lyn PETERS, Barbara PHILLIPS, Delores A. PHILLIPS, Jimmy Ray PHILLIPS, Belinda D. PIERCE, Ann PIKE, Larry Glenn POGUE, Linda POSEY, Robert POSTON, Cheryl PRATER, Shelia PRICE, Nancy PRICE, Osye PRITCHETT, Winston PUCKETT

"Q"
Gustavo QUEVEDO

"R"
Douglas RAMSEY, Terry Don RANDOLPH, Perry RAY, Betty RAY, Glenda L. READ, Teresa REDDING, Dennis REDFEARN, Mike E. RICH, Glydene SMITH RINCKER, Richard A. RIVERS, Calvin ROACH, Charla ROBERTS, Janice BROWN ROBERTS, Jerry ROBERTSON, Judy Gail ROBERTSON, Dwight ROBINSON, Terry ROBNETT, Dannt ROBY, Judy RODDY, Andy L. ROSS, Steve ROSSON, James Allan RUSSELL, Bonnie June RYKER, Richard RYKER

"S"
Mike SCHMIDT, Delores SCHUSTER, Gene SCOTT, Doris SHAVER, Audrey SHELTON, Mickey SHEPPARD, Cathy SHOEMAKER, Brenda SIKES, Carol Jo SLAVENS, Janet SLOVAK, Brenda SMITH, David SMITh, Gayle SMITH, Nancy BRYANT SMITH, Norman SMITH, Phyllis SMITH, Sherry SMITH, Linda Sue SNOW, Fred Farris SPARKS, JR., Terry SPIVEY, Mary C. SPRINGER, Mary K. SPRINGER, Wally STACKS, James N. STACY, Bill StANGLIN, Doug STANGLIN, Billy "Jeff" STARRITT, Gerald C. STILES, Danny STOVALL, Ronnie STRACENER, Christine BLUNT STRAIN, Sharon SUMMERS. Evelyn SUTTON

"T"
Mayo TALLEY, Doyle TAPLEY, Michael TAYLOR, Mary Ruth TERRELL, Ernest THOMAS, Phyllis THOMAS, Sandra Lynn THOMAS, Robert TIDWELL, Jo Evelyn TRAMEL, Gary Glenn TRAVIS, Jerry TRAVIS, Jessie TREVINO, Susan Rebecca TURLEY

"U"
Walton USSERY

"V"
Jenean VARDEMAN, Pat VAUGHN, Vicki Ann VENABLE, Phyllis Jean VINES

"W" 
Dorothy WADE, Doyle WADE, Glenda WALKER, Barbara LACOUR WALLACE, Regena WALKER, Iva WALTON, Bill WATKINS, Kerry E. WATSON, Chares WEAVER, James WEBB, Dorothy WELCH, Jimmy WELLS, Larry WEST, David R. WESTER, Jerry WHEELER, Myra WHITAKER, Lois WHITFIELD, Don WHITMAN, Sharon WILCHER, Jean WILCOX, Linda WILES, Donna WILLIAMS, Jerry WILLAMS, Linda WILSON, Pat WILSON, Gary R. WITHERSPOON, Billy WOMACK, Brenda Sue WOOD, Jerry WOODS, Linda SMITH WOODS, Gary L. WOODALL, Charlene WOODWARD, Bobby WORKS, Mary Frances WRIGHT, Ronnie L. WRIGHT

"Y"
 Sandra FLYNN YATES, Alice YOUNG

 

Junior Class

"A"
Chester ABERCOMBIE, Amanda ADAMS, Donita ADAMS, Sarah ADAMS, Jim ALLEN, Mike AlPIN, Linda ANDERSON, Victor ARDIS, Barbara ARMSTRONG, Weldon ARTER, Gary AUSBURN, Judy AUTREY

"B"
Alan BAKER, James BAKER, Randy BALCH, Wanda BALTZ, Dale BANKSTON, James R. BURNER, Mike BURROW, Darlene BARTLETT, Wanda BATTLES, Sharon BEENE, Leon BEESON, Laryr BENNINGFIELD, Ann BEYERS, Mary BEYERS, David BILLINGSLY, Sharon BISSELL, Kathy BLAIN, Carolyn BLAYLOCK, Karen BLYSTONE, Fay BOOE, Judy BOOTHE, William BRADBERRY, David BRADSHAW, Susan BRANTLEY, Betty BRASWELL, Linda BROWN, Barbara BROWNING, Jimmy BURNETT, Dian BUSH, Nancy BUTLER, THERESA BYRD, Gloria BRYANT, Tony BRYANT

"C"
Joe CALDER, Rickie CALLOWAY, Linda CANADY, Sharon CARROL, Debbie CARVER, Patricia CASEY, Carolyn CAVE, Dennis CAVE, Linda CHAMBErS, Mary CHAMBERS, Betty CHANCE, Bobby CHANEY, Shirley CHANEY, Sandra CHENNAULT, Rick CRISTY, Melva CLARK, Cecil CLEVINGER, Charlotte CLIFTON, James CLOUD, Nancy COKER, Lana COLEMAN, Pelar CONTRERAS, Bobbie CONWAY, Tony COOPER, Brenda CORNELISON, Charles COULTER, Gordon CRAIN, Claudia CRAWFORD, Sammy CREAMER, Mary CROSS, Larry CROUCH, Dorothy CROWELL

"D"
Faye DANIELS, David DUGHERTY, Pamela DAVIS, Ronnie DAVIS, Paula DAWSON, Jerry DAY, Buster DEERING, Tommy DENISON, Alice DENNIS, Shelia DERRICK, Barbara DHANE, Jimmy DICKERSON, Linda DODSON, Pam DONALDSON, Carol DOUGLAS, Pam DOUGLAS, Larry DUCKWORTH, Thomas DUGAN, Bob DURST

"E"
Mike EADS, Danny EASLEY, Roman ECKOLS, Shirley ECKOLS, Sammy EGGERMAN, Susie EGGErMAN, Billy ELLIOTT, James ELLIOTT, Marsha ELLIS, Mary Ann ENGLAND, Jeanne EVANS, Phyllis EVANS

"F"
Linda FAGAN, Judy FEATHERSTON, Jack FERGUSON, Terry FERGUSON, Nola FEUERBACHER, Marsha FIELDS, Ike FLANNIAN, Deborah FLOWERS, Elain FLOWERS, Burt FORREST, Richard FORTNER, Beverly FRANKS, David FULLER, Lee FUNNEL

"G"
Linda GADDIS, Fred GARDENOUR, Mike GATES, Dubbie GATLIN, Jan GIBBS, Gary GILBERT, Jayne GILBERT, William GLEN, Larry GLOSSUP, Janie GOLDEN, Judy GOLDEN, Jeannette GOODMAN, Mike GOODWIN, Jackie GORE, Becky Ann GRADY, Brenda GRAY, Donald GREENLEE, Linda GRIGGERS, Jeannie GROOM, Howard GUDGELL, Joette GUSTOVICH

"H"
Lennie HALE, Sharon HALLETT, Lester HAMMOND, Eathel HARBOUR, Gerald HARRELL, Bob HARRIS, Ronnie HARRIS, Ronnie HARRIS, Stephen HARRIS, Vickie HART, Sharon HAWKINS, Bob HENDERSHOT, Phylis HENDRIX, Brenda HENSON, Kathy HENSON, Linda HENSON, Betty HERRIN, Valetta HOGGATT, Larry HOGUE, Jerry LOLLAND, Larry HOLLAND, Mike HOOPER, Dorothy HOPKINS, Jane HOPKINS, Steve HORTON,

"I"
Frank IVANS

"J"
Deborah JARVIS, Carolyn JENKINS, Thomas JETT, Herman JOHNSON, Danny JOHNSON, Gale JOHNSON, Larry JOHNSON, Loyce JOHNSON, Paul JOLLEY, James JONES, Katherine JONES, Patricia JONES, Karen JORDON, Juanita JUAREZ, Carol JUDIS

"K"
Jim KEENE, Dewey KILLINGSWORTH, Cynthia KIRBY, Ronald KIRBY, Joana KIRK, Barbara KOLACZKOWASKI

"L"
Sharon LACEY, Larry LaCOUR, Linda LAIRD, Deanna LAMKIN, James LANCASTER, Jay LANDERS, Ricky LANE, Shyrill LANE, Donna LAVENDER, Ginger LAWRENCE, Roy LEDBETER, Jeanie LEHMANN, Jerry LENNOX, Alice LEWIS, Donald LEWIS, Scott LEWIS, Sharon LIEBEL, Renaldo LOPEZ, Danny LOWE, Charles Dwain LYON

"M"
Jaclie MACKEY, Richard MADDOX, Donna MARTIN, Leslie MARTIN, Linda MATTHEWS, Gray MAY, JR., James MAYO, Mike McALLER, Carla McCAFFITY, Tommy McCAIN, Kenneth McCANLRY, Carolyn McCULLOCH, Pat McFADDEN, Ellen McFALL, Letha McGLENN, Barney McKANY, James McKINNEY, Serena McKINNEY, Judy McLAUCHLIN, Linda McLERRAN, Lloyd McMINN, Dorothy McVAY, Pam MESSINMER, Renda MILLER, Steve MILLER, Steve MILLER, Winston MILLER, Richard MITCHELL, Doug MONTGOMERY, Sharon MOON, Carolyn MOORE, William MOORE, Marilyn MOREHEAD, Linda MORGAN, A.J. MORRIS, Judy MORRIS, Nick MURLEY, Janie MYERS

"N"
Karen Kay NATIONS, Billie NEAL, Brenda NEELEY, Michael NEWMANN, Larry NEWSOM, Sharon NICHOLS, Mamie NIX, Robert NIX, Rita NORmAN, Regina NORRIS, Larry NORTHCUT, Diana NULLISCH

"O"
Fred O'CONNER, Sandra O'Riley, Donna ORR, Robert ORTON, Bobby OWENS

"P"
Betty PAGE, Patsy PAGE, Richard PARK, Donna PARKER, Tommy PARKER, Larry PARKS, Larry PARKS, Lloyd PARNELL, Larry PATTON, Dennis PAVAGEAU,Rita PEARCY, Shirley PEPPER, Herman PERKINS, David PIERCE, Charles PITMAN, David PITMAN, Jackie PLEAKE, Milton POE, Eddie Lee POGUE, Paul POGUE, William POLASEK, Fred POLDRUGACH, Alan PORTER, Judy POWELL, Kay PRATHER, Dottie PRATLEY, June PRESS, Arty PRITCHETT, David PRUITT

"R"
Kathy RAGSDALE, Ronnie RAMSEY, Gary RAY, James REED, Renee REIL, Priscilla REMEDIZ, Nancy RiCHARDSON, Lynn ROBINSON, Mike ROBINSON, Rita ROBINSON, Ray ROGERS, Robert ROGERS,Kathy ROE, Judy ROWDEN, Jimmy ROWE, Douglas RUSSELL

"S"
Galen SAMFORD, George SAMFORD, Wade SAMPLES, Sherry SCOTT, Harry SEWELL, Johnny SEWELL, Kay SEWELL, James SHAVER, Lynn SHARP, Herbert SHIPMAN, Marlan SHOCKER, Russell SHOULDErS, Lois SIKES, Cecilia SIMONS, Nelda SKIDMORE, Mike SKINNER, Barbara SMITH, Caressa SMITH, Sharon SMITH, Thomas SMITH, Wayne SMITH, Dorothy SMOCK, Cynthia SNOW, Linda SOUTHERLAND, Delores SOWELL, Pat SPRINGER, Freda STANBURY, Larry STARKEY, Weldon STARNES, Gary STEELE, James STEGALL, Sharon STEPHENSON, Gary STEVENS, TGerry STEVENS, Dennis STEWART, David SULLINS, Linda SUSTAIRE, James SUTELIFFE, Richard SUTTON, Steve SUTTON

"T"
Pat TALLY, Melba TAYLOR, Sandra TAYLOR, Dean TERRY, Donna THOMAS, Karen THOMAS, Donita TRAMEL, Sharon TRAMEL, Linda TRAMMELL, Edna TRAVIS, Steve TRESENRITER, Nancy TUCKER, Sonja TUCKER, Charlotte TURNER, Glenda TURNER, Richard TURNER, Danny TUTTLE

"V"
Elaine VARDEMAN, Dianne VAUGHAN, Terry VAUGHAN, Howard VINSON, Jerry VOGEL

"W"
Steve WADE, Charles WALKER, Joy WARRICK, Carol WATSON, Roger WATSON, Dennis WAUGH, Berry WEBB, Ellen WEBB, Linda WELCH, Patricia WELCH, Dorothy WHEAT, Chralene WHISENHUNT, Richard WHITFILL, Linda WHITTINGTON, Linda WILEY, Alice WILKINS, Betty WILKINS, Ellen WILKINS, Ron WILLIAMS, Vicki WILLITT, Evenly WILSON, Sandra WINN, Virginia WITHROW, Doyle WOODS, Johnny WOOLARD, Lynn WOOLBRiGHT, Dorothy WRIGHT, Kenneth WRIGHT, Nancy WRIGHT, Carol WURZ, Janet WURZ

"Y"
Teresa YANCEY

"Z"
Harry ZALESKY, Linda ZUMBAUM

 

Sophomore Class

"A"
Donna ABBY, Janice ADAIR, Cynthia ADAMS, Sharon AKINS, Greta ALEXANDER, Randy ALPHIN, Debora AQUILER, Shelia ARMSTRONG, Walter ASHWOOD, Kay ATSBERRY, Jimmy AUSTIN, Rebeckah AYERS

"B"
Genie BAILEY, Connie BELCH, Danny BANNISTER, Georgia BARCLEY, Carolyn BREMAN, Rita BELL, Beverly BIGHEE, Gary BIRD, Debby BITNER, Marcine BITNER, Nancy BLADES, Becky BLANKENSOPP, Mike BLANTON, Wayne BLUNT, Patti BOONE, Vicki BOWLES, Rodney BOWLING, Pat BRANCH, Leayle BRAY, Denise BREWSTER, Dottie BROOKS, Michele BROOKS, Linda BROWN, Barbara BRUCE, Joyce BRYANT, Roger BRYANT, Tommie BURGESS, Carol BURK, Carol BURK, Mike BURLESON

"C"
Sandra CALDER, Tommy CALLOWAY, Shelia CAMPBELL, Mildred CAMPER, Dennis CARROLL, Joyce CARROLL, Betty CARTER, Paulette CASEY, Francis CECIL, Anthony CHAMNESS, David CHANEY, Ray CHANEY, Ernest CHAVEZ, Donna CHILDRESS, Carter CLARK, Debbie CLARK, Pam CLARK, Donna CLAY, Paula CLEMMONS, Earl CLIFTON, Charles COBB, Rogert COLE, Terry COMBS, Richard CONGER, Trean COPLAND, Stephen COPPRELL, Judy COURSEY, Michael COX, Ronald COX, Sue COX, Ricahrd CREED, Leslie CROUCH, Luther CRUMP, Charlotte CRUSOR, Nelda CULLEY, Charles CUMMINGS, Don CURTIS

"D"
Larri DAUGHTERY, Nadine DAVIDSON, David DAVIS, Sandra DAY, Gary DAVIDSON, Jimmy DEAN, Pat DERRYBERRY, Shirley DICKERSON, William DICKERSON, Mary Lou DIDEN, Lawrence DIGBY, Gary DILLARD, Wendell DOCKREY, Paula DODDEREY, Marylyn DODSON, Kenneth DOLIGENER, Judy DUCKWORTH, Danny DUGAN, Eddie DUNNAGAN

"E"
Anita EASLEY, Maxie EASTERLY, Ellis ECHOLS, Barbara EUBANKS

"F"
Gus FANEROS, Rusty FARLEY, Sabara FARMER, Nora FEUERBACHER, Billy FINNACANNON, Elizabeth FONSACA, Charles FORTNER, Juanita FOSHEE, Harry FOUNTAIN, Sherry FLANAGAN, Mike FLYNN, Marvin FREDRICK, Ricky FREEMAN, Patricia FREISNER, Cherly FRENCH, Linda FULGHAM, Pat FURR

"G"
 Carolyn GADDIS, Jimmy GADDIS, Michael GADDIS, Jo GALLIN, Joe GARCIA, Shirley GARDNER, William GASSETT, Judy GAUSS, Wand GEE, Charles GENTHNED, Beverly GIBBONS, Glenda GILMORE, Janice GLOVER, Gary GODFREY, Tommy GOODELL, Nelda GOODSON, Charles GOODWIN, Jay GOADIN, Judy GRAHAM, Lois GRAHAM, Dennis GREENWOOD, Darlene GRIFFIN, LaVeta GRUBBS, Jadie GUMPERT

"H"
Mark HAGWOOD, Marilyn HALE, Sherry HALL, Barry HAMMOND, Gayle HAMPTON, Richard HAMPTON, Cathy HENSON, Luther HANSON, Cathy HARGIA, Robert HARGROVE, Pat HARLEY, Carol HARRIS, Michael HARTLEY, Fred HARVEY, JR., Charles HAUGHT, Pam HAWKINS, Wayne HAYES, Bobby HENDERSON, Buddy HENDERSON, Teodore HERNANDEG, Greg HERRING, Janelle HERRON, Shirley HERRON, Jeff HICKMAN, Mike HIGGINS, Frank HOBBS, Kahterine HUDGE, Sharon HODGES, Alfred HOGAN, Edna HOLDER, Linda HOLLOWAY, Sandra HOOD, Ronnie HOOKS, Debbie HOOPER, Glenda HORTON, Joe HUGGINS, Stanley HUGGINS, Norma HUGHES, Phil HALL, Larry HUMPHREY, Harvey HUSE

"I"
Jessie IRVING, Mary ISHAM, Rita IVY

"J"
Royce JAMES, Jack JASPER, Paul JENKINS, Kenneth JOE, Glen JOHNSTON, Jesse JONES, James JORDAN,  Linda JORDAN,Yolando JUAREZ, Jerry JUMPER, Linda JUSTISE

"K"
Mike KANAMAN, Nancy KANAMAN, Kay KEENE, Donna KENNEDY, Hugh KNIGHT

"L"
Agelica LEARKIN, Patricia LaCOUR, Billy LAIR, Donna LAMBERT, Edldrige LAMURY, Juleta LANCASTER, Janet LANGFORD, Linda LANGLEY, Terry LANGSHORE, Carol LEACH, Barbara LENNING, Linda LENNOX, Johna LESTER, Danny LEWIS, Mike LEWIS, Janice LINDSLEY, Barry LONG, Dena LOONEY, Stephen LOW

"M"
Brad MALONE, Ellen MARTIN, Sammy MARTIN, Bobbie MARTHEWS, Sanda MATHIS, Barbara MAXWELL, David McBRIDE, Debbie McDONALD, Donna McCURLEY, Mary McFARLAND, David McGEE, Dannel McPERSON, Robert McKIDDY, Ronnie MHOON, Melvin MILLER, Teresa MILLER, Wayne MINATREE, Lola MINX, Barbara MITCHELL, Betty MONTGOMERY, Mary MOOBERRY, Davey MOORE, Larry MORRIS, Sue MORRIS, Kathy MURLEY, Mike MURPHY, Joy MURRAY, Rita MURRAY, Carlton MURRY, Barbara MYERS 

"N"
Leroy NABORS, Richad NASH, Genia NEEL, Joseph NEWLAND, Charles NICKOLS, Cynthia NIX, Linda NIX, Sandra NIXON, Charlene NOBLE, Sherlyn NOBELS, Benny NORWOOD, Larry NOTTINGHAM

"O"
Teddie OCANAS, Yvonne OLIVER

"P"
Gary PARKER, Mary PARKER, Mike PARKER, Wanell PARKS, Yvonne PARKS, Sharon PARSONS, Jerry PARTAIN, Doris PATE, Janice PATRICK, David PATTON, Barry PAYNE, Jimmy PEARSON, Vickie PEMBERTSON, Brenda PENNINGTON, Joe PEREZ, Kenneth PETERS, Sandra PETERS, Donald PETTON, Donny PHILLIPS, Donna PHILLIPS, Kenneth PIERCE, Linda PILAND, Larry PLANT, Betty PRARIFKA, Dorothy PRATHER, Dwight PRATHER, June PRESLEY, Sandy PRESTRIDGE, Shirley PRICE, Gary PRITCHETT, Patricia PRUITT, Shelia PRUITT, Anita PYLES

"Q"
Tommy QUEEN

"R"
John RAGSDALE, Kenneth RAMSEY, Mildred RANDELL, David REEDY, Joe REID, Carol REYNOLDS, Sandra RHODES, Rhendia RICHARDS, Charles RILEY, Jerry RISINGER, Linda ROBBINS, Windell ROBINSON, Henry RODIQUEZ, Simon ROMO, Mary ROSALES, Ernest ROYS, Kathy RYER

"S"
Deborah SALE, Sandra SAUER, Sunday SCHELL, Timothy SCHMIDT, Duane SEABOLT, Henry SEALY, Linda SEVERS, Suzanne SEWELL, Gary SHAFER, Evelyn SHAFTNER, Charles SHOTWELL, Glen SIKES, William SIRUS, Judy SKIDMORE, Brenda SKINNER, Jeanie SKIRLOCK, Mary SLADEK, Sherry SLOAN, Barbara SMITH, Johnny SMITH, Ray SMITH, Weldon SMITH, Glen SNELGROVE, Richard SNELL, Vickie SNOW, Dale SPEEGLE, Lester SPENCER, Judy SPRINGER, Shirley STALEY,Keneth STANGLIN, David STEVENSON, Tommy STEWART, Darlene STOVALL, Lonnie SYKES 

"T"
Frank TABOR, Kenneth TAMURY, Davey TARVER, Ann TAYLOR, Debbie TAYLOR, Ralph TERRELL, Judi THOMAS, Sharon THOMAS, Don THOMPSON, Patty TIDWELL, Glenda TRAVIS, Kathy TRAVIS, Marcia TRESENRITER, Billy TUCKER, Joyce TUCKER, Debbie TURNEY, Linda TWITTY

"V"
Andrew VALDEZ, Choc VANSICKLE, Johnny VILLARREAL, Doris VINSON

"W"
Patricia WADE, Ronnie WADE, Judy WALKER, Alvita Jo WALLACE, Debbie WARREN, Cathy WEAVER, Gerald WEBB, Teena WELCH, Lela WESTBROOK, William WESTBROOK, Debbie WHITE, Glenda WHITE, Loretta WHITNEY, Barbara WHITTLE, Randy WILKEY, Gail WILLIAMS, Jackie WILLIAMS